Edukacija od 3.-6. godine života

Stručno-razvojni centar Dječji vrtić Vrbik u pedagoškoj godini 2020./2021. započet će sa stručnim usavršavanjem iz područja Montessori pedagogije za rad s djecom od 3. godine života do polaska u osnovnu školu.

Stručno usavršavanje započet će u studenom 2020. godine.

Predavači će biti stručnjaci iz Dječjeg vrtića Vrbik, s Učiteljskog fakulteta u Zagrebu, iz Opera Nazionale Montessori (ONM) Rim i drugi.

Stručno usavršavanje provodi se kroz 15 modula. Moduli se odvijaju u pravilu jednom mjesečno i traju dva dana (u pravilu petak i subota), između 8 i 17 sati.

Edukacija se plaća po modulima.

Program stručnog usavršavanja možete pogledati OVDJE.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas, ispunite REGISTRACIJSKI  LIST i pošaljite ga na e-mail vrtic-vrbik@zagreb.hr kako bismo dobili informaciju o broju zainteresiranih za pojedinu edukaciju.*

Cijena edukacije po modulu – 800,00 kuna.

Rok za prijavu je 15.9.2020.

Nakon uspješno položenog ispita, Dječji vrtić Vrbik polaznicima edukacije izdaje potvrde koje omogućuju verifikaciju Montessori programa u predškolskim ustanovama od strane Minstarstva znanosti i obrazovanja.

*Dječji vrtić Vrbik zadržava pravo promjene termina početka edukacije, ovisno o broju prijavljenih polaznika.

__________________________________________________________________________________________________

Objavljeno: lipanj 2020.