Ispis iz vrtića

OBAVIJEST ZA ŠKOLARCE u 2021. g.

Dragi roditelji,

budući da se bliži dan odlaska Vašeg djeteta iz Vrtića radi polaska u školu, molimo Vas da unaprijed pošaljete zahtjev za ispis iz Vrtića, a najkasnije do 10.6.2021. (isključivo na e-mail:
maja.durevic@vrtic-vrbik.hr).

Prije ispisa dužni ste podmiriti sve svoje obaveze te eventualna dugovanja kako bismo mogli izvršiti odjavu Vašeg djeteta iz jedinstvenog sustava Grada Zagreb u kojem se ono vodi sve do službenog ispisa.
Ako to ne učinite i nadalje ćemo smatrati da ste aktivni korisnik usluga te Vas teretiti za buduća razdoblja.

Podsjećamo da uplatnice stižu tek po isteku mjeseca, pa je potrebno uplatiti i zadnji mjesec prije ispisa djeteta.

Nakon najave ispisa (Zahtjev za ispis), poslat ćemo Vam na e-mail stanje za uplatu do ispisa.

Obrazac Zahtjev za ispis se nalazi ispred tajništva na zidnoj polici i na web stranici Vrtića.

Računovodstvo

Objavljeno: 29.4.2021.

Dragi roditelji,

u slučaju odlaska Vašeg djeteta iz Vrtića (zbog preseljenja ili nekog drugog razloga), molimo Vas da najmanje 15 dana unaprijed (u skladu s potpisanim ugovorom) pošaljete ili dostavite popunjeni i potpisani Zahtjev za ispis  isključivo u računovodstvo Vrtića.

Prije ispisa dužni ste podmiriti sve novčane obaveze prema Vrtiću kako bismo mogli izvršiti odjavu Vašeg djeteta iz jedinstvenog sustava Grada Zagreba u kojem se ono vodi sve do službenog ispisa. Ako to ne učinite i nadalje ćemo smatrati da ste aktivni korisnik usluga te vas teretiti za buduća razdoblja. Podsjećamo Vas da uplatnice stižu tek po isteku mjeseca, pa je potrebno izvršiti uplatu i za zadnji mjesec prije ispisa djeteta.

Ispis se vrši u računovodstvu Vrtića, uz predočenje dokaza o izvršenim uplatama ili slanjem dokaza o uplati na e-mail: maja.durevic@vrtic-vrbik.hr .

Obrazac Zahtjev za ispis iz Vrtića možete preuzeti OVDJE.  Zahtjev za ispis moraju potpisati oba roditelja.

Zahtjev za ispis možete skenirati i poslati na gore navedenu e-mail adresu.

Zahvaljujemo.

Računovodstvo