Ispis iz vrtića

Poštovani roditelji,

obavijest o ispisu djece iz Vrtića povodom polaska u osnovnu školu možete pročitati OVDJE.

Hvala!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dragi roditelji,

u slučaju odlaska Vašeg djeteta iz Vrtića (zbog preseljenja, polaska u osnovnu školu ili nekog drugog razloga), molimo Vas da 15 dana unaprijed pošaljete ili dostavite popunjeni i potpisani Zahtjev za ispis  (isključivo u računovodstvo Vrtića).

Prije ispisa dužni ste podmiriti sve novčane obaveze prema Vrtiću kako bismo mogli izvršiti odjavu Vašeg djeteta iz jedinstvenog sustava Grada Zagreba (e-Matica) u kojem se ono vodi sve do službenog ispisa. Ako to ne učinite i nadalje ćemo smatrati da ste aktivni korisnik usluga te vas teretiti za buduća razdoblja.

Podsjećamo Vas da uplatnice stižu tek po isteku mjeseca, pa je potrebno izvršiti uplatu i za zadnji mjesec prije ispisa djeteta.

Ispis se vrši u računovodstvu Vrtića, uz predočenje dokaza o izvršenim uplatama ili slanjem dokaza o uplati na e-mail: maja.durevic@vrtic-vrbik.hr .

Obrazac Zahtjev za ispis iz Vrtića možete preuzeti OVDJE.  Zahtjev za ispis moraju potpisati oba roditelja.

Zahvaljujemo.

Računovodstvo